O MNĚ

Ahoj všem čtenářům mého blogu,

jsem milovnice thrillerů a detektivek, ale pro zpestření mezi mordy ráda sáhnu i po pěkném románu či autobiografii. Jsem také pěkný „sysel“, když mě nějaká kniha zaujme, musím ji mít, i kdyby na chleba nebylo :) Knihy jsou mojí největší láskou a vášní. Možná už je to diagnóza :-)

Vedle knih mě baví fotografování, pěstuji orchideje a chovám dvě pětiletá morčata. Miluji bílou barvu, královskou modř, retro styl, který se, bohužel, do našeho bytu nehodí, tak se alespoň kochám jinde, procházky v přírodě, hlavně tam, kde zurčí řeka. Ráda navštěvuji památky, hrady, zámky, ale třeba také ZOO. Mám ráda slunce, stromy, luční kvítí, dobrou kávu, ovocný čaj, seriál Taková normální rodinka, který znám už nazpaměť a mnoho dalších krásných věcí, ale i úplných maličkostí.

Zájmů je spoustu, ale času málo. Mám dvě dospělé děti, takže by se mohlo zdát, že volného času bude přibývat, ale není to tak. Nebo možná přibývá koníčků a hlavně hromádky nádherných knih. Ale to je moc dobře.


Doufám, že se na mém blogu budete cítit dobře a budete se ke mně rádi vracet. Přeji krásné dny s krásnými knihami plnými tajuplných příběhů, napětí, ale i lásky a humoru.Lednice mne naprosto uchvátila.

Díky fotoaparátu jsem začala milovat podzim, je to úžasný malíř.

Naše černá Julinka, táhne jí už na šestý rok.
... a strakatá Sisinka


Český Krumlov - má velká láska.


Tak teď jste mě alespoň poznali tak trošku i z jiné stránky :)


6 komentářů:

 1. Ráda jsem se o tobě dozvěděla více :) Naprosto souhlasím s větou- přibývá koníčků a hlavně hromádky nádherných knih. :) To mám podobné :) A články z trošku jiného soudku- jako jsou recepty nebo fotky ze zajímavých výletů, jsou dobrý nápad a uvítám je :) A máš moc pěkná morčátka, holky jsou opravdu krasavice :)

  OdpovědětVymazat
 2. Nádherné fotky. Určitě uvítám i tvoje tipy, kam na výlety po ČR. :)
  blog Měj se ráda

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, Radko. Tipy na výlety rozhodně budou :)

   Vymazat
 3. cože? Dvě dospělé děti? To jste je vyvdala ne? :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdepak, už mi přece jen nějaký ten pátek je :D

   Vymazat

Děkuji za tvůj komentář ♥