pátek 29. dubna 2016

Knižní přírůstky 31

Přeji všem krásný páteční večer :)

Tento týden se mi nashromáždily tři balíčky s recenzními výtisky, tak mám pro vás rozbalovačku.
Jako první mi dorazil balíček z Martinusu, na který jsem se moc těšila. 


Ke knížce mi přišlo ještě několik dárečků a milý vzkaz :)


úžasná visačka :D


K recenzi jsem si vybrala knížku od mé oblíbené Joy Fieldingové Řekni, kde ji najdu. Moc se na ni těším, knih od autorky jsem už přečetla hodně a doufám, že se tato zařadí mezi ty oblíbené.


Anotace:
Ralph Fisher strávil rok ve vězení a na svůj první večer na svobodě si udělal velmi přesné plány: nastal čas odplaty. Nezastaví se ani před vraždou, aby získal adresu své bývalé manželky - ženy, kterou považuje za původkyni všech svých potíží a které přísahal pomstu. Proto zamíří z Floridy do Ohia, kde se jeho bývalá žena skrývá. Také na Floridě se Jamie Kelloggová probudí z příšerné noční můry o pohřbu své matky a bilancuje svůj život: hezká, ale nijak zvlášť schopná devětatřicetiletá žena v nudném zaměstnání, s exmanželem v Atlantě, se ženatým milencem v nemocnici a úplně cizím chlapem v posteli. Ten cizí chlap je ale všechno, co její bývalí muži nebyli: něžný, pozorný a se smyslem pro dobrodružství. Přesvědčí Jamii, aby zapomněla na práci a nestarala se o to, co si pomyslí její panovačná, příliš dokonalá sestra. A tak si spolu naplánují výlet do Ohia, kde údajně žije se svou matkou syn okouzlujícího neznámého... Řekni, kde ji najdu je román o odvaze, pravdě a síle, kterou člověka získá, jen když uvěří sám v sebe.

Další balíček mi přišel z nakladatelství Grada.


A jsou to tyto překrásné omalovánky. Zatím jsem neměla čas se do nich pustit, ale neděle to jistí :)


Kerby Rosanes - Říše snů
Rosanes má jedinečný a originální styl černobílé kresby a jeho díla přitahují pozornost fanoušků všech věkových kategorií. Zvířata a lidé jsou vytvořeni ze zvláštních a neobvyklých předmětů - skvělá steam-punkem inspirovaná sova vznikla z ozubených koleček, lední medvěd se vynoří ze znečištěné průmyslové krajiny, lví hřívu tvoří změť propletených kabelů, drátů a trubek a žena vystupuje z květin a listoví. Kompozice jsou plné detailů a mezi nimi jsou skryté předměty, které můžete hledat.

A dnes mi přišel balíček do třetice, a sice od nakladatelství Moba.


A v něm tato kráska od Michaela Robothama s názvem Amnézie. Mám doma i první dvě autorovy knihy, takže jsem moc ráda, že jsem získala i třetí. Jupííí :D


Anotace:
Jedné studené londýnské noci je z Temže vytažen detektiv oddělení vražd Vincent Ruiz. V noze má kulku a v paměti mu zeje obří propast. Nevzpomíná si ani na střelbu, ani na to, jak se ocitl v řece. Jediným vodítkem je fotografie nalezená v jeho kapse. Je na ní Mickey Carlyleová, sedmiletá dívka, pohřešovaná už celé tři roky… Co když to ale policie celé špatně pochopila? Ruizovou jedinou nadějí, jak celou záhadu vyřešit, je vydat se po svých vlastních stopách a rozpomenout
se, co se tu noc vlastně stalo. Pomoci mu může jediný muž – psycholog Joe O’Loughlin. U románu Amnézie nestačíte otáčet stránky. A zvraty v ději jsou smrtonosné.


Tak to je pro dnešní večer všechno. Chystám ještě jeden rozbalovací příspěvek, ve kterém budou knížky z buxu, LK a z bazaru na databázi.

Přeji vám všem krásný víkend, užijte si sluníčka a čtěte :)

Vaše Šárka ♥


22 komentářů:

 1. Krásní přírůstky! :)
  Od Robothama mám jeho první knihu a to Řekni lituji. Ještě jsem ji nečetla, takže jsem velmi zvědavá :)
  Jeho další knihy také nevypadají špatně :)
  Přeji pěkné čtení! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :) Robotham píše moc dobře, určitě se ti kniha bude líbit. U mě na blogu je i recenze na obě, můžeš mrknout :) Krásný víkend :)

   Vymazat
 2. Super nové knihy! Líbí se mi anotace Amnézie, jsem zvědavá na recenzi :) Ať se knížky líbí :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :) Na Amnézii se hodně těším, autora mám ráda :) Hezký den :)

   Vymazat
 3. Super úlovky, mě nejvíce zaujala Amnézie. To je myslím žánr akorát pro mě :))
  Těším se na recenze :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky :) Michael Robotham píše čtivě, určitě ho vyzkoušej :)

   Vymazat
 4. Tak to jsou krásné přírůstky, budu se moc těšit na recenze, především na Robothama :)
  Měj se krásně, Šári

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hanko, děkuji :) Na Robothama se moc těším :) Krásný víkend :)

   Vymazat
 5. Řekni kde ji najdu mám ve své sbírce, protože Joy je i moje oblíbená spisovatelka.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky se na ni těším a doufám, že ji zařadím mezi ty velmi dobré :)

   Vymazat
 6. Krásné přírůstky :-) Přeji ti pěkné čtení a malování :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Marcelko, děkuji :) Zítra se na omalovánky konečně vrhnu a moc se těším :)

   Vymazat
 7. Pěkné přírůstky, Šárko. Ta Fieldingová by mě také lákala. Těším se, až ji přečteš a zhodnotíš. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky, Sabi :) Taky se na ni těším a jsem zvědavá, jestli bude pro mě dobrá a nebo ještě lepší. Měla jsem u u Joy takové výkyvy, některé knihy TOP, a třeba Až na dno mě nebavila vůbec. Ale stejně je to oblíbená autorka a doufám, že dál zůstane :)

   Vymazat
 8. Tesim se na recenci knihy Řekni, kde ji najdu:-)Jeji kniha Jane utika se mi moc libila, tak se urcite chystam i na dalsi jeji knihy.No a ty omalovanky jsou zase uzasne:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jani, určitě si přečti i další knihy Fieldingové, píše pěkně. Jen to chce prokládat i jinýma a nečíst jich moc po sobě, potom mívám vždy pocit, že jsou si podobné. Do omalovánek jsem se dnes pustila, tak jsem zvědavá. Obrázky v nich jsou úžasné :)

   Vymazat
 9. Krásné knihy. Ty záložky z Martinusu mám moc ráda.http://kniho.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky :) Taky jsem z dárečků od Martinusu měla velkou radost :)

   Vymazat
 10. Tak to jsou nádherné přírůstky! Přeji příjemné čtení a těším se na dojmy - zvláště zvědavá jsem na Joy Fieldingovou :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuji, teď dočítám Lásku podle Shakespeara, potom mám v pořadí Dívku, která si říkala Tuesday a potom už bude Joy Fielding. Taky se na ni těším a jsem zvědavá :)

   Vymazat

Děkuji za tvůj komentář ♥