pátek 26. ledna 2018

Můj knižní tip #2

Krásný pozdní večer všem knihomolům :)

Nový knižní tip je tady. Tentokrát z produkce nakladatelství Domino. Jde o psychothriller Poslední paní Parrishová a vyjde v první polovině února. Podle anotace vypadá fakt dobře a já se na něj hodně těším.

Anotace:
Získali jste všechno, co jste kdy chtěli?
A je to takové, jak jste si představovali?
Opravdu?

Amber Pattersonová už toho má dost. Příšerně ji nebaví být taková nula: tuctová, téměř neviditelná žena, kterou každý přehlíží. Přímo před očima má vzor toho, jak by mohl její život vypadat. Jak by měl vypadat.
Daphne Parrishová je blonďatá bohyně, která bere svůj luxusní život jako naprostou samozřejmost. Společně se svým manželem patří k místní honoraci, mají peníze, moc, obdiv, navíc dvě krásné dcerky... Proč by někdo měl mít všechno, zatímco jiný nemá nic?
Amber by se při pohledu na Daphne možná zadávila závistí, ale to se nestane. Má totiž plán, jak sladký život své sokyně postupně nahlodat a zničit, aby mohla v závěru nastoupit na její místo.
Podaří se jí proniknout do rodiny Parrishových a zanedlouho se stává Daphninou blízkou přítelkyní. Ráda přijme pozvání, aby s nimi jela na dovolenou, protože jí to skýtá vítanou příležitost ke sblížení se šarmantním Jacksonem. Všechno jde naprosto hladce... ale pak Amber dostihne pečlivě skrývané tajemství z minulosti, které by mohlo její krásný plán úplně zničit. Něco takového ona ale odmítá připustit. A tehdy začne opravdové peklo.
Psychothriller Poslední paní Parrishová nás provádí nejtemnějšími zákoutími lidské mysli a prostřednictvím celé řady nečekaných zvratů můžeme až do konce jenom hádat, jak to všechno nakonec dopadne.

Autorkou knihy je Liv Constantine. Dívala jsem se na Goodreads a mělo by jít o sesterské duo Lynne a Valerie. Necháme se překvapit, jak se jim jejich debut vydařil.

Zaujala vás kniha? Dejte mi vědět do komentářů :)

Vaše Šárka ♥

6 komentářů:

 1. Jů to vypadá dobře jak recenzí tak obálkou :-O Jsem zvědavá na recenzi! :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jojo, obálka se mi taky moc líbí a určitě to bude skvělý příběh, mám takové tušení :))

   Vymazat
 2. Z anotace to vypadá na velice zajímavou knihu. Tak možná o ní i pořemýšlím. Ale jelikož to není můj vyhledávaný žánr, možná si počkám, až bude mít kniha nějaké ohlasy :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já se na ni moc těším, měla by mi přijít z Domina, tak jsem zvědavá :)

   Vymazat
 3. Skvělý tip, samozřejmě že tohle je moje jasné must-have :)) A jo, jsou to sestry, myslím, že to může být zajímavou přidanou hodnotou knihy. Uvidíme :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kristý, taky se na ni moc těším, určitě bude skvělá, cítím to v kostech :))

   Vymazat

Děkuji za tvůj komentář ♥