čtvrtek 11. července 2019

Knižní přírůstky – květen 2019

Krásný čtvrtek, přátelé :)

Jsem hrozný lajdák, teprve vám přináším knižní přírůstky za květen. První polovinu, a sice knihy z knižního veletrhu, jsem vám ukázala, teď je tady další pořádná hromada. Květen byl zkrátka masakr.


Nestačilo tedy, že jsem si z Prahy dovezla kupu knih, neměla jsem pořád dost a pořídila další kousky. Je to tak každý rok, do května se držím, v květnu se urvu a už to jede podobným tempem i další měsíce.
Nebudu vám vypisovat anotace, knih je hodně, však najdete vše na databázi.

Na tuto fotku jsem vyrovnala recenzní výtisky. Kromě knihy Lékařem v africkém pekle jsem všechny přečetla. Na kuchařku, Léto v Itálii, Nenechám tě odejít a Malé sladké lži najdete na blogu i recenze. Na Zavěšenou pizzu a Mami, přidej! musím sepsat co nejdřív, pořád to odkládám.


Další knihy jsem si objednala v jednom antikvariátu. Už nevím, ve kterém, a nechtělo se mi to upřímně dohledávat. Ptáčníka a Pohřbenou pravdu jsem koupila na databázi knih.
Zmizelou, Nikdy nevíš, Pohřešovanou, Ptáčníka a Milence jsem už v minulosti četla, ale v knihovně mi chyběly. A sehnat Ptáčníka za normální peníz byla pořádná fuška.
Milenec není jen obyčejná erotika, takové knížky nevyhledávám, ke konci jde však až do thrilleru a tenkrát jsem ji zhltla a všechny kolegyně v práci postupně. Jedna kolegyňka ji přinesla z knihovny, byla nadšená, takže jsme ji přečetly všechny. Své kouzlo jistě zanechala i viktoriánská doba, ve které se příběh odehrával.


Tyto knihy jsem si objednala na Knižním klubu. Kromě novinky Případ Kláry P. bylo všechno za krásné ceny.

A nakonec tady mám dva dárky od Sabinky z Knižní kavárny. Maorskou princeznu jsem si chtěla u Sabi koupit na bazárku, ale prý ne, že mi ji pošle a ještě přidala další knížku. Je to zlatíčko ♥


Květen byl prostě šílený. No, on červen nedopadl asi lépe. O víkendu nafotím a můžete se těšit na další přírůstky. A taky se už konečně musím vrhnout na  sepsání recenzí, přestože to už říkám asi po stopadesátépáté. Ale nějak jarní únava přerostla plynule v letní nebo co :)))

Mějte se nádherně :)

Vaše Šárka ♥


4 komentáře:

 1. Já také kupuji knihy, ale já zase převážně jen kuchařky, mám jich doma už celou knihovnu a netuším, kam s dalšími, co mi přijdou do budoucna :D ale občas si koupím i nějakou na čtení u Dobrovskýho, když má ty velké akce a slevy :)

  OdpovědětVymazat
 2. Já taky nestíhám.....dokonce mám období, kdy se mi moc nechce číst :-( a to tak moc, že jsem si při návštěvě Dobrovského nekoupila jedinou knihu!
  Mám ale zálusk na Malé sladké lži :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Na Nenechám tě odejít jsem viděla dost pozitivních ohlasů. Tak ať se ti líbí, i ostatní knihy :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Malé sladké lži mám teď do čtečky nově, ještě jsem to nezačala číst.

  Ostré předměty mám taky, zatím nevím, o čem to je.

  Pohřbená pravda a Nenechám tě odejít mě podle obálky zaujaly, tak je prozkoumám víc😁.

  Verča ze Ztracena v Praze ║ RECENZE KNIŽNÍ SÉRIE NEŽ JSEM TĚ POZNALA

  OdpovědětVymazat

Děkuji za tvůj komentář ♥