středa 21. června 2017

Můj knižní tip #16

Krásný parný den vám všem, milí knihomolové :)

Mám pro vás nový knižní tip a vypadá hodně dobře. Vychází u nakladatelství Mladá fronta, ale nevím, které datum je správné. Přímo na stránkách Mladé fronty je datum vydání 12. 7., ale na Knižním klubu už 29. 6., takže se asi necháme překvapit ☻ Na své si přijdou především milovníci psychothrillerů. Kniha má název Manželova žena (viděla jsem i obálku s názvem Žena mého muže) a autorkou je Jane Corry. Měla by mít 368 stran.

Anotace:
Oko za oko, ženu za ženu. Psychologický thriller, v němž každodenní lži jednotlivých postav utahují smyčku osudu čím dál pevněji a vedou k nezvratitelným událostem. Když se mladá advokátka Lily provdá za Eda, je pevně rozhodnutá za své manželství bojovat. Hodlá nechat tajemství minulosti za sebou. Jenže pak začne pracovat na svém prvním případu vraždy a seznámí se s Joem, odsouzeným vrahem, který ji podivně přitahuje. Kvůli kterému bude brzy ochotná riskovat takřka vše. A Lily není jediná, kdo má tajemství. Sousedce Carle je sice teprve devět, ale už ví, že tajemství jsou mocnou zbraní. Že díky nim může získat, cokoli chce. Když se Carla po šestnácti letech objeví před Lilyiným prahem, spustí řetězec událostí, který může skončit jen jedním způsobem.

Anotace vypadá docela zajímavě, že? Rozhodně mě bude kniha lákat ☻A co vy? Necháte se zlákat také? Srovname.cz vám pomůže najít nejnižší cenu, pokud si knihu budete chtít objednat.

Mějte se krásně a užívejte léta :)

Vaše Šárka ♥

6 komentářů:

Děkuji za tvůj komentář ♥