středa 31. října 2018

Halloweenský knižní hop 2018

Krásný poslední říjnový den, milí knihomolové :)


Opět si můžete na mém blogu zasoutěžit a sice v rámci Halloweenského knižního hopu, který pořádá Vendea a já se ho letos také rozhodla zúčastnit.

Soutěžit můžete o tento balíček, ve kterém najdete knihu Labyrint, Zaza zápisník na vaše přečtené knihy a několik drobností, záložek, čajíků. A možná ještě přidám něco navíc jako překvapení. Tak snad se vám bude výhra líbit.


A jaká jsou pravidla soutěže?

1. Doručovací adresa v ČR
2. Do komentářů mi napište váš email, kam vám odešlu zprávu v případě výhry.
3. Napište mi také, zda Halloween slavíte nebo jde úplně mimo vás, anebo jestli si třeba pro toto období vybíráte konkrétní knihu a jakou.

Soutěž probíhá od dnešního dne 31. 10. 2018 do 11. 11. 2018. Poté vylosuji výherce, který bude mít 48 hodin, aby mi odpověděl na výherní email.

Sledování blogu není povinnost, ale pokud mě sledovat budete ať už zde na blogu nebo na FB stránce či na instagramu, uděláte mi radost. Soutěž můžete také sdílet.

Na konci článku najdete seznam dalších blogů, kde se můžete soutěže také zúčastnit. Takže určitě hopkejte.

Přeji všem hodně štěstí a mějte se krásně.

Vaše Šárka ♥

Kde můžete také soutěžit?24 komentářů:

 1. Škoda, zrovna tuhle knihu už mám :-) Ostatním soutěžícím přeji hodně štěstí!

  OdpovědětVymazat
 2. díky moc za soutěž, zkusím štěstí :-)

  1. ano
  2. luculi@seznam.cz
  3. já čtu celoročně cokoli, co mi zrovna přijde pod ruku, samozřejmě kromě vánoc a Vánoční koledy :-D jinak halloween neslavím, jsem docela proti tomuto svátku, jsme v Čechách, kam tato tradice napatří, takže nevidím důvod... ať si to nechají za mořem :-)

  OdpovědětVymazat
 3. 1. Ano
  2. M.Zrubcova@seznam.cz
  3. Halloween jako svátek uznávám, ale neslavím. Čtu knihy podle aktuální nálady.

  OdpovědětVymazat
 4. 1. Ano
  2. Kd21@szenam.cz
  3. Vůbec, jde absolutně mimo mě - dcerka je zatím malá a nemá z toho rozum a pro mě je to období, kdy nejvíc bolí, že mamka s námi rok a půl není, a protože odešla neuvěřitelně brzy, tak s tím podzimem, kdy měla i narozeniny a Vánocemi za rohem se horko těžko bráním depresím - knihy jsou skvělý lék, mimochodem :)

  OdpovědětVymazat
 5. 1. Ano
  2. kitty104@seznam.cz
  3. Už neslavím, když jsem byla malá tak ano, ale teď nemám s kým :( ...Jinak na podzim čtu všechno, mám to tak celoročně, nemám vybraný styl, který bych četla v ročním období víc nebo míň. Teďkom dočítám Říši bouří :) V létě sem např. četla Vánoční polibek v New Yorku:D

  OdpovědětVymazat
 6. vondryskoval@seznam.cz
  Halloween moc neslavíme, ale baví mě vydlabávat dýně a moc se mi líbí halloweenská výzdoba :) konkrétní knihu si nevybírám

  OdpovědětVymazat
 7. 1. ano
  2.marketabartu@seznam.cz
  3. svátek Halloween neslavíme nedlabeme dýně.Spíše "prožíváme" dušičky kdy vzpomínáme na ty kteří tu už s námi nejsou.

  OdpovědětVymazat
 8. 1)Ano
  2)barblaz@seznam.cz
  3)Halloween moc neslavíme, ale dlabeme dýně a poté si je dáváme na balkón. Knihy čtu podle toho, co mám zrovna po ruce nebo podle nálady.

  OdpovědětVymazat
 9. 1/ Ano
  2/ lucinkaschafferova@seznam.cz
  3/ Halloween neslavíme, většinou si vyberu knihu s hororovou tématikou

  OdpovědětVymazat
 10. 1. Djop
  2. tvorilka97@gmail.com
  3. Halloween neslavíme, doam děláme dýňobraní. Dýně všude a ve všem. Sejde se rodina, přátele a společně zavzpomínáme na naše zesnulé....něco jako kombinace dušiček a dýni, ale všechno je veselé

  OdpovědětVymazat
 11. 1. Doručovací adresu v Čr? Tu mám.
  2. stanahala@centrum.cz
  3. Halloween neslavím, protože nevím, proč bych ho slavila.

  OdpovědětVymazat
 12. C.ind.ere.lla@seznam.cz
  Halloween neslavím, ale vždycky se mi vybaví oslavy v Bradavicích a říkám si, že takovouhle oslavu bych si vlastně docela dala líbit. :)

  OdpovědětVymazat
 13. alzbetapavkova@seznam.cz
  Halloween neslavím, neláká mě to, nějak vůbec ho neřeším,ale co bych chtěla je strávit ho někdy v Americe na menším městě...:-)

  OdpovědětVymazat
 14. Ano
  denisa.balazova11@gmail.com
  Halloween neslavím, ale svátek je to pěkný (člověk se může na jeden den vydávat za co chce). Oblíbenou knihu na toto období nemám, ale mám oblíbené žánry, které se mi prostě na podzim čtou mnohem lépe než například v létě. Takže žánry typu Fantasy, Thrillery, Detektivky jsou mé oblíbené :-)

  OdpovědětVymazat
 15. 1. Ano tu mám
  2. pavelharna95@seznam.cz
  3. Halloween neslavím, naposledy jsem ho slavil někdy na základní škole, teď už na to moc nejsem. Radši si místo toho přečtu nějakou dobrou knihu, což znamená, cokoli od Stephena Kinga :)

  OdpovědětVymazat
 16. Muj mail je kejty.dostalova@seznam.cz a halloween neslavim, i kdyz parkrat jsme vyrezavali dyne �� ale chodim na hrbitov zapalit svicku. Rada pak vzdycky sahnu po k ize od Stephena Kinga ��

  OdpovědětVymazat
 17. sabca.0207@centrum.cz
  Halloween bohužel neslavím. Když jsem byla malá, tak jsme doma vždycky zapálili svíčky a vydlabali dýni, ale teď už ne. Ale aspoň jednou bych chtěla zažít Halloween v Americe, ta atmosféra je skvělá. A horory moc nečtu, protože se bojím, takže na Halloween už vůbec ne :D

  OdpovědětVymazat
 18. Halloween slavím pouze výzdobou, pár netopýrů v oknech, světelný řetěz s dýněmi a pár svícnů ve tvaru dýně. Na kostýmy mě moc neužije. A speciální knížku si k tomu taky nevybírám, čtu to, na co mám zrovna náladu. Momentálně se prohryzávám do finále TO, pak mě čeká Sbor chillburských dam a Dům vzpomínek :-) Můj mail je andrea.vichova@seznam.cz, díky za soutěž!

  OdpovědětVymazat
 19. Tohle soutěžení mi uniklo, zapojila bych se. Tak aspoň zkusím štěstí :-)
  Barthova.m@email.cz
  Tento svátek jde zcela mimo mě. Jsem staromilec, takže dušičky 😉

  OdpovědětVymazat
 20. rencovav@seznam.cz
  Halloween neslavíme, u nás jsou pořád dušičky. :)

  OdpovědětVymazat
 21. s-navratilova@seznam.cz
  Halloween neslavíme, ale Dušičky ano.

  OdpovědětVymazat
 22. 1.ano mám
  2.emalan75@seznam.cz
  3.Halloween neslavím, tuto akci přenechávám mladším, ale na dušičky zapalujeme svíčky.

  OdpovědětVymazat
 23. 1.Ano
  2.monicka.b@seznam.cz
  3.Halloween neslavím, ale je pro mě na tom kouzelná hlavně ta mystika. Dušičky ale slavíme a vzpomínáme na své blízké. Knížky si spíš vybírám podle toho co momentálně mám chuť číst, nijak to nesouvisí s tímto obdobím.

  OdpovědětVymazat
 24. 1. Ano
  2. zadrazilova.z@seznam.cz
  3. Halloween neslavime, ale s detmi tedy kazdy rok vyrezavame dyni jako podzimni dekoraci. Ale jinak svatek jde mimo nas. A knizky? Tech mam v rade spoustu a vybiram je podle nalady ��.

  OdpovědětVymazat

Děkuji za tvůj komentář ♥