středa 1. července 2015

Červnová výhra

Včera jsem měla obrovskou radost. Přišla mi kniha Krotitel od Camilly Läckberg, kterou jsem vyhrála na stránkách literarnisvet.cz.

Tuhle autorku „obhlížím“ už hodně dlouho. Jelikož je Krotitel 9. díl série, určitě si nějaký předešlý díl pořídím. Mám zálusk na Kazatele a Andělíčkářku.


Anotace:
Na zasněžené silnici u lesa srazí auto polonahou, dezorientovanou dívku. Obětí nešťastné nehody je patnáctiletá Victoria, která před čtyřmi měsíci beze stopy zmizela z místní jezdecké školy. Při ohledání vychází najevo, že byla během svého uvěznění vystavena nelidskému zacházení. Patrik Hedström s kolegy z celého kraje horečně pátrají po pachateli, protože podobný osud hrozí dalším pohřešovaným dívkám. Victoria totiž nebyla unesena jako jediná, jen ji se však podařilo najít. Erika Falcková navštěvuje ve vězení Lailu Kowalskou, která byla před třiceti lety odsouzena za vraždu násilnického manžela. Chce o ní napsat knihu, Laila však odmítá o události mluvit a Erika získává pocit, že se celá rodinná tragédie odehrála trochu jinak. Jaké hrozné tajemství Laila tak pečlivě střeží? A je možné, že tento třicet let starý případ souvisí s Victoriinou smrtí?

2 komentáře:

  1. Gratulujem k výhre a prajem príjemné čítanie! Knihu síce nepoznám, ale vyzerá zaujímavo, dúfam, že sa ti bude páčiť :-)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Díky, Casion, za komentík. Od C. Läckerg jsem zatím nic nečetla, ale vypadá lákavě, tak doufám, že nadchne. Těším se :-)

      Vymazat

Děkuji za tvůj komentář ♥