středa 31. května 2017

Můj knižní tip #14

Krásné odpoledne vám přeji :)

Dnes mám pro vás krátký článeček, ovšem se skvělým knižním tipem. Četli jste Němý křik a Ďábelské hry? A nemůžete se dočkat další knihy Angely Marsonsové s Kim Stoneovou v hlavní roli? Začátkem července se dočkáte, hurááá :) Na pultech knihkupectví se objeví třetí díl série s názvem Tichá modlitba. Já jsem první dvě knihy četla, a přesto, že jsem z nich nebyla paf, autorka mě baví, a do dalšího příběhu určitě půjdu.

Tichá modlitba
Ztratily se dvě.
Vrátí se jen jedna.
Ti druzí mají smůlu.
Jejich holčička
zemře…

Zmizení Charlie a Amy, devítiletých nejlepších kamarádek, znamená pro jejich rodiny tragédii. Textová zpráva potvrzuje to, čeho se všichni obávali: obě se staly oběťmi únosu. Další esemeska jim však vyrazí dech – nutí rodiče postavit se proti sobě a bojovat o život svého potomka. V tu chvíli se do případu vkládá Kim Stoneová a její tým.
Zdá se, že tentokrát budou mít co do činění s neobyčejně krutými zločinci. Klíč k případu však nejspíš tkví v temné rodinné minulosti. Čas se však krátí a Kim nechce dopustit, aby něčí dítě zaplatilo za chyby dospělých nejvyšší cenu…

Anotace, především její začátek, zní opravdu velmi drsně a zlověstně. Kniha vyjde opět u nakladatelství  Knižní klub a bude čítat 424 stránek.

Máme se tedy na co těšit. Oblíbili jste si také tuto britskou autorku?

Mějte se krásně...

Vaše Šárka ♥

4 komentáře:

 1. No to mi nedelej, tu musim mit a kvuli ni jdou recenzaky stranou. 😂

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Neboj, vyjde až za měsíc, to stihneš přečíst kupu recenzáků :))

   Vymazat
 2. Zatím jsem četla jen první díl, tak uvidíme, kdy se dostanu k těm dalším. Dobrý tip! :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jako mě autorka celkem baví, ale to pověstné wow tam zatím nebylo. Ale třeba se dočkám :)

   Vymazat

Děkuji za tvůj komentář ♥